Посадовці Сокирянської ОТГ заважають збору підписів
Без названия

Продовжується збір підписів під зверненням до депутатів Сокирянської міської ради з вимогою скасувати своє попереднє рішення 43 сесії VII скликання від 16 серпня 2018р. №550/43-18 про надання дозволу на розробку детального плану території по вулиці О.Кобилянської.

Як і очікувалось, з боку посадових осіб міської ради чиниться шалений тиск на активістів і розповсюджується дезінформація, мовляв, це не та земля, це поряд. Однак, своїми діями, на мою думку,  нечисті на руку можновладці викрили свою ж аферу, – як вияснилось, приватизацію 35 сотих освітянської землі вони замислили вже давно і ретельно готувались та покроково виконували свій план. Ще у травні 2017 року міський голова пропустив через сесію рішення,  яким був наданий дозвіл на розробку проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для передачі її в комунальну власність виконавчому комітету Сокирянської міської ради для будівництва та обслуговування закладів освіти площею лише  1,0 га, хоча земля, яка планувалась під школу, була значно більшою. З невідомих причин чиновники забули невеличкий, за їх мірками, шмат землі розміром з футбольне поле.

І вже у 2018 з чистою совістю вирішили віддати залишки, а це 0,35 га під комерцію. Чи правильно це?

Впродовж першого тижня під зверненням до депутатів міської ради підписались вже більше 100 сокирянців, серед них  – депутати різних рівнів, в тому числі, і міськради, керівники, пенсіонери, підприємці. Всі одностайно підтримують активістів, проте працівники міських закладів освіти, комунального господарства та виконавчого комітету бояться втратити роботу, а  підприємці –  репресій, адже зведення рахунків  – це основний напрямок роботи нинішньої міської влади.

Шановні Сокирянці, приходьте,  залиште свій автограф під зверненням і нехай буде соромно тим, хто скривив душею і дозволив равликам продати землю, що передбачалась для майбутнього Сокирян.

Ростислав БУЗИЛО,

директор ТРО «Сокиряни»