Постійно оновлюється матеріально-технічна база Сербичанського НВК

Забезпечення рідного навчального закладу сучасною технікою, постійне оновлення матеріальної бази – пріоритет роботи активу місцевого самоврядування Сербичан. Постійно опікуючись проблемами школи, дитячого садочка, амбулаторії, завжди ухвалюють соціально важливі рішення депутати села.

Тож днями нові дуже потрібні прилади і устаткування отримала їдальня навчально-виховного комплексу. За кошти сільського бюджету були придбані сучасне та вкрай необхідне обладнання – морозильну камеру, зонт-витяжку, роздільну мийку. Також для майбутніх першокласників закупили плазмовий телевізор. Також модернізували освітлення навчального закладу, встановли LED-лампи. На ці потреби витратили 63 тисячі гривень.

Працівниці їдальні не можуть натішитися новими подарунками, кажуть, що це суттєво покращить їх роботу.

Адміністрація навчального закладу дякує сільському голові та депутатам за небайдужість та постійну активну участь у вирішенні нагальних потреб школи та дитячого садочка.

Сільський голова Михайло Братушко наголошує, що проблеми НВК вирішуються в першу чергу. Всі можливі фінансові ресурси депутати постійно спрямовують на покращення умов навчання, виховання та дозвілля юних сербичанців. Розвиток юних сельчан – це перспектива для населеного пункту, що дає дорогу у світ новим особистостям, які відчувають, що про них піклуються по-справжньому.