Постійний діалог з громадянами щодо правил безпеки ведуть рятувальники Сокирянщини

У зв’язку зі спекотною погодою все більше людей віддає перевагу відпочинку біля водойм. Але,  на жаль,  не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що в свою чергу стає основною причиною нещасних випадків. То ж з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді,  3 серпня 2020 року працівниками Сокирянського районного сектору управління ДСНС України у Чернівецькій проведено черговий профілактичний рейд місцями відпочинку на Дністрі.

Під час заходу рятувальники нагадали всім відпочиваючим елементарні правила безпеки під час відпочинку на воді та розповіли, що потрібно та чого не можна робити,  аби відпочинок біля води приносив тільки задоволення й не спричинив біди. Також населенню розповіли про небезпеку купання у не- пристосованих для цього місцях та про заборону купання у нетверезому стані. Дорослим нагадали, щоб вони під час купання не залишали дітей без нагляду Також  всім відпочиваючим були вручені інформаційні листівки та пам`ятки.

Шановні громадяни, будьте обережні під час відпочинку на воді та пам’ятайте, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання та суворе дотримання правил поведінки на воді.

 

Начальник Сокирянського РС УДСНС України у Чернівецькій області,

підполковник служби ЦЗ

Сергій СЕЛЕЗНЬОВ