Пожежа в Малинцях, на Хотинщині
IMG_4442

10 серпня в селі Малинці виникла пожежа в господарській будівлі. Як з’ясувалося, загорання виникло у одній із печей для сушіння фруктів. До гасіння пожежі було залучено пожежно-рятувальний підрозділ 7 державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду Клішківецької ОТГ. На час приїзду вогнеборців полум’я вже повністю охопило господарську будівлю та існувала загроза перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок. Спекотна та вітряна погода сприяла стрімкому поширенню вогню. Завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників вдалося уникнути подальшого розповсюдження вогню та врятовати житловий будинок. На щастя ніхто не постраждав, розмір збитків встановлюється.

Від початку року на території Хотинського району виникло 35 пожеж. Вогонь забрав життя однієї людини. Завдано великих матеріальних збитків власникам.

Зважаючи на причину виникнення пожежі та пожежонебезпечний період рятувальники нагадують, що розводити багаття, спалювати сміття та рештки сухої рослинності, викидати незагашене вугілля та попіл на відстань менше ніж 15 метрів від будівель та споруд не дозволяється.

Пам’ятайте – забезпечення пожежної безпеки в житлових будинках (квартирах) приватного житлового фонду та інших приватних, окремо розташованих господарських спорудах і гаражах, покладається на їх власників.

 Хотинський районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області