Пожежно-рятувальна команда міста Сокиряни отримала надсучасний автомобіль підвищеної прохідності
  Нещодавно автопарк 8 державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни поповнився новим, сучасним авто «Ford Ranger». Машина сконструйована на базі легкового автомобіля підвищеної прохідності. Вона призначена для проведення рятувальних операцій у важкодоступних місцях, заходів з пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, при дорожньо-транспортих пригодах.
Автомобіль обладнаний гідравлічним, електричним, пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, ношами для перенесення потерпілих, засобами освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.
В рамках реалізації Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, для пожежно-рятувальних команд Чернівецької області було придбано три таких автомобілі. За ініціативою Сокирянського міського голови Василя Козака та завдяки активній підтримці заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексія Бойка, один з придбаних автомобілів отримала 8 державна пожежно-рятувальна частина міста Сокиряни.
Днями, рятувальники Сокирянщини випробували технічні можливості придбаного авто в ході практичних навчань, в умовах максимально наближених до реальних.
За словами фахівців, авто є дуже важливим та потрібним в умовах ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, надання першої допомоги потерпілим. Особливо вагомим є той факт, що транспортний засіб оснащений спеціальним обладнанням для розрізання металу та розтискання дверей, що може бути вкрай необхідним для вчасного надання допомоги потерпілим та врятування життя людей.
Про це йдеться на сторінці Сокирянської міської ради у Facebook.