Працівників Сокирянського районного управління держпродспоживслужби нагородили обласними відзнаками
1e503315c4d6033613e2e38ce5917e8d

День працівника державної санітарно-епідеміологічної служби – свято, що традиційно відзначають у другу неділю жовтня. Працівники Державного санітарно-епідеміологічного нагляду під своєю пильною увагою тримають всі сфери життєдіяльності людини. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я країни.

Днями у Головному управлінні держпродспоживслужби в Чернівецькій області відбулось нагородження з нагоди Дня працівника санітарно-епідеміологічної служби України.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання функціональних обов’язків при здійсненні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на території Сокирянського району, а також за вагомий внесок в організацію забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району, відданість справі, почесними грамотами нагороджено  Агапій Вероніку Михайлівну та Камінську Анну Сергіївну, фахівців І-ої категорії відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сокирянського районного управління Головного управління держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Вітаємо із достойною нагородою! Бажаємо нових кар’єрних успіхів.