Правоохоронці розслідують факти можливого підроблення документів посадовцями Сокирянської міської ради
41547

4 жовтня поштою до Сокирянського відділу поліції з Кельменецької місцевої прокуратури надійшли матеріали кримінального провадження за ст. 366 ч. 1 КК України (Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів), про те, що посадовцями  Сокирянської міської ради у червні місяці 2019 року, внесено завідомо неправдиві відомості до офіційних документів стосовно розгляду виконавчим комітетом міської ради електронної петиції від 17.05.2019 року, щодо придбання для КП «Сокиряни-благоустрій», сміттєвоза.

Нагадаємо, що активістами громадської організації «Сокиряни-Відродження» 17 травня нинішнього року було зареєстровано електронну петицію на офіційному веб-сайті Сокирянської міської територіальної громади, в якій вони просили  припинити знущання над працівниками комунального підприємства “Сокиряни-Благоустрій” та придбати новий сміттєвоз для вивезення побутових відході в  м.Сокиряни.

Вищезгадана електронна петиція адресувалась депутатам Сокирянської міської ради і набрала необхідну для розгляду кількість – 100 голосів у найкоротші терміни.

Втім, вже 25 червня Сокирянський міський голова Василь Равлик листом повідомив,  що електронна петиція розглянута у міськвиконкомі, і у 2019 році придбання сміттєвоза не планується.

Однак, як стало відомо згодом  правоохоронцям, на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради дане питання не виносилось, а Сокирянський міський голова Василь Равлик,  скоріш за все, вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості. Нагадаємо, що подібні дії караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.