Правоохоронці розслідують привласнення бюджетних коштів у Сокирянах
42c3143820f5ec070a6da873d09c0184_XL-770x433

Як показує практика та вперті факти підтверджують,  праця журналістів не залишається непоміченою. Вчергове за результатами досліджень представників преси і оприлюднення цих матеріалі у ЗМІ, правоохоронні органи порушують кримінальне провадження. Відтак,  нещодавно до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про порушення кримінального провадження  за фактом розкрадання бюджетних коштів під час капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Давиденка і Поповича у місті Сокиряни.

Як зазначено у матеріалах справи, кримінальне провадження порушено за фактом публікації у ЗМІ. Так, ймовірно, посадові особи ПП «Дорлідер Поділля» привласнили грошові кошти в розмірі 369 тис. грн., які перераховано Сокирянською міською радою на виконання договору підряду щодо ремонту доріг з асфальто-бетонним покриттям. Винні підозрюються за ч.2 ст. 191 Карного Кодексу України «Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем». Карається дане порушення  обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадуємо, що 20 червня нинішнього року Сокирянська міська рада уклала  договір з ПП «Дорлідер Поділля»  та замовила підряднику капітальний ремонт вулиць Давиденка і Поповича у Сокирянах, який він має завершити до 31 грудня. Вартість робіт складає неймовірно великі, як для Сокирян, – 1 млн. 26 тис. грн. Використовуючи застарілі технології та засоби,  підрядник «освоїв кошти», а от вибоїни нікуди не зникли.

Як на нас, якби Мінрегіонбуд включив би до щорічного рейтингу об’єднаних територіальних громад показник розслідувань зловживань бюджетними коштами, то Сокирянська ОТГ впевнено б займала там лідерство.