Правоохоронці Сокирянського району контролюють дотримання правил карантинних обмежень
0-02-0a-b84e9e40d52cbc4d0e3615e696a08b549e7184ded91852e7baa6323f88833b0b_239d5e33

Обов’язковий масковий режим у громадських місцях, заборона відвідування спортивних та дитячих майданчиків, парків, скверів, зон відпочинку. Ці та інші правила почали діяти в Україні з 6 квітня. Тож про посилення карантинних обмежень та розмір штрафних санкцій у разі порушення режиму розповів начальник Сокирянського відділення поліції Роман Бандуряк на вчорашній нараді із представниками місцевого самоврядування.

Зокрема, Роман Михайлович ще раз поінформував присутніх про зміни умов карантину, які ухвалив Уряд. Ними передбачається дотримання обов’язкового маскового режиму в громадських місцях, також громадяни мають носити при собі документи, які посвідчують особу. Було наголошено й на тому, що люди старші 60 років повинні перебувати вдома та не покидати меж власного домогосподарства без крайньої необхідності. Окрім того, працівники поліції звертають увагу жителів району на те, що відтепер відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється. Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснюватись представниками поліції.

Також Роман Михайлович звернувся до сільських голів із пропозицією організації спільних контролюючих дій. У кожному населеному пункті працюватиме по одному поліцейському, які зможуть спільно із представниками адміністративних комісій контролювати дотримання правил карантину та умов обсервації тих людей, які повернулися з-за кордону.

На вихідних правоохоронці спільно із представниками лісового господарства планують організувати рейд  місцями відпочинку. Адже, як зазначив очільник районного відділення поліції, гарна погода та святкові дні «змушують» наших людей порушувати правила карантину.

Відтак особливу увагу Роман Михайлович зосередив на розмірах штрафних санкцій, які варіюють в межах від 17 до 34 тисяч гривень. Варто сказати, що такі адміністративні протоколи вже були складені працівниками поліції у Сокирянах та селі Василівка.