Представники корпорації «Сварог Вест Груп» зустрілися із випускниками шкіл Сокирянщини

З часу свого заснування корпорація «Сварог Вест Груп» провадить активну соціальну політику, співпрацюючи з громадами сіл і міст, на території яких веде свою діяльність. Основна мета такої роботи – організаційно-методична і фінансово-матеріальна підтримка, що сприяє розвитку територіальних громад та підвищенню рівня їх соціального забезпечення.

Вчора представники компанії «Сварог Вест Груп» на чолі із Гаврилюком Юрієм Васильовичем поспілкувалися із випускниками Сербичанського НВК та Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича. Основною метою зустрічі стала профорієнтаційна робота із старшокласниками навчальних закладів.

Представники компанії поінформували учнів та батьків про діяльність корпорації, розповіли про основні напрямки роботи. Відтак, наголосили, що їх компанія розвивається тому постійно потребує висококваліфікованих кадрів.

Із цією метою корпорація надає випускникам одинадцятих та дев’ятих класів  цільові направлення у вищі та спеціалізовані навчальні заклади із перспективою майбутнього працевлаштування у «Сварог Вест Груп».

Юрій Васильович закликав старшокласників та їх батьків гарно обдумати майбутній вибір професії, адже «Сварог» відкриває перед молоддю неабиякі перспективи та умови фінансової стабільності.

Учні мали змогу поспілкуватися із працівниками компанії та отримати детальну інформацію про професію, як то кажуть «із перших вуст».

Отже, корпорація «Сварог Вест Груп» є не тільки потужним інвестором на теренах нашого району, що поповнює  місцеві бюджети , а й дбає про майбутнє підростаючого покоління, їх професійний ріст та добробут.