Представники місцевого самоврядування сміливо приймають виклики сьогодення та постійно працюють на благо людей

Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення. Тож щороку, 7 грудня, ми відзначаємо свято, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

Тож напередодні Дня місцевого самоврядування у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочисті та святкові заходи. Із вітальними словами звернулися до присутніх голова районної ради Василь Козак та в.о. голови РДА Андрій Маркевич.

Керівник районної представницької влади наголосив на важливості місцевого самоврядування, особливо в час сучасних змін. Василь Васильович подякував всім, хто служить людям, намагається щоденно вирішувати їх проблеми, а також зазначив, за місцевим самоврядуванням майбутнє нашої держави.  Про злагоджену співпрацю виконавчої влади та органів влади на місцях говорив в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич. «Хочу подякувати всім за небайдужість,  здатність ставити інтереси людей понад усе. Наша спільна праця – це  запорука подальшого розвитку нашого краю», – наголосив в.о. голови райдержадміністрації.

Відтак з нагоди Дня місцевого самоврядування за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток рідного краю почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені ветерани місцевого самоврядування, сільські голови, депутати рад різних рівнів, люди  зі стійкою життєвою позицією.

Опісля всіх тішив та дарував гарний настрій святковий концерт, що підготували працівники районного БНТД, учасники хорового колективу “Доля”, а також аматори сцени із сіл Гвіздівці, Михалкове, Ломачинці, Шебутинці та маленькі школярики Сокирянського ЗЗСО №1.

День професійного свята – приємна мить, проте після неї настають значно довші будні з їх тривогами, труднощами, успіхами і невдачами. Тому вже сьогодні необхідно замислитись, яким буде наступний етап нашої спільної роботи на ниві місцевого самоврядування.