Представники Сокирянщини – серед переможців регіональних змагань VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»
img_20180725_012047

Днями відбулися відбірні регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що проводиться серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Змагання проходили на базі спортивного комплексу Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області та Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Учасників привітав начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області  Андрій Шевченко  та  в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Нестеров. Також до учасників змагань з привітальним словом та побажаннямперемог звернувся начальник УправлінняДержпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

У напруженій боротьбі проходили змагання з шести видів спорту: шахи, дартс, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт та бомбаскет.

Переможцями обласних змагань серед учасників Сокирянського відділення стали:

у бомбаскеті серед чоловіків:

2 місце  Репеха Віктор Петрович ( м. Сокиряни)

у дартсі серед чоловіків:

2 місце  Демчуков Іван Федорович (м. Сокиряни)

у настільному тенісі серед чоловіків:

3 місце  Сіркізюк Микола Іванович (м. Новодністровськ)

У загальнокомандній першості відбірних регіональних змагань спартакіади «Сила духу» бронзовим призером змагань стала команда Чернівецького міського відділення, срібло виборола команда Вижницького відділення, а переможцем змагань стала команда Кіцманського відділення, посівши перше місце у загальнокомандній першості.

Переможці відбірних регіональних змагань поїдуть на фінал шостої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», який пройде у вересні цього року в м Ужгород.