Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив з представниками крайової влади Буковини питання добровільного об’єднання територіальних громад

У пятницю,  10 червня, у рамках робочої поїздки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Глава Уряду провів нараду в приміщенні Сокирянської районної ради, де обговорив з представниками крайової влади Буковини питання добровільного об’єднання територіальних громад.

Участь у нараді взяли  Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук, голова обласної ради Іван Мунтян, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, т.в.о.голови райдержадміністрації Петро Бескупський, голова районної ради Василь Козак, начальники відповідних структурних підрозділів обласної та районних адміністрацій, керівники об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив, що чим більшою об’єднана громада буде, тим її спроможність збільшиться.

 

Голова Уряду зазначив, що об’єднання громад підвищуватиме їхню спроможність у вирішенні нагальних проблем, а самодостатність громад після об’єднання буде збережена:

У свою чергу голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук наголосив, що реформа децентралізації має принести дійсно якісні зміни як у фінансовому забезпеченні громад, так і наданні послуг населенню.

Приємно, що прибувши на територію Сокирянської ЦРЛ високопосадовець спочатку спілкувався з усіма бажаючими. До Володимира Гройсмана звернулися жителі Сокирянщини із заявами, скаргами та пропозиціями. Тож це був імпровізований відкритий прийом громадян. Всі, хто мав запитання, отримали на них чіткі відповіді. А також десятки фото на пам’ять з Прем’єр-міністром України.

Доступний, цікавий у спілкуванні Володимир Гройсман залишив про себе дійсно позитивні враження.