Про харчування дітей у навчальних закладах Сокирянщини, і не тільки, днями говорили на семінарі із фахівцями Держпродспоживслужби

Організація якісного харчування у навчальних закладах Сокирянщини – завжди на контролі керівництва району та профільних служб. Аби ще раз наголосити на важливості основних принципів роботи харчоблоків дошкільних та загальноосвітніх установ краю, днями відбувся семінар, що організувало районне управління Держпродспоживслужби. У роботі взяли участь фахівці обласного відомства, керівництво району, директори навчальних закладів, кухарі та товаропостачальники.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк подякував присутнім за активність та увагу до потреб їдалень у школах та дитячих садочках. Закликав до співпраці у вирішенні нагальних потреб харчоблоків.

На основних вимогах до організації харчування у закладах освіти зупинився начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та розслідування спалахів ГУ Держпрождспоживслужби у Чернівецькій області В’ячеслав Чернявський. Він розповів учасникам семінару про вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, а також акцентував на особливостях формування перспективного двотижневого меню.

Учасники зустрічі вели із фахівцями активний діалог. Зокрема, директор ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» Валерій Степаненко наголосив, що основним пріоритетом роботи кожної школи, чи дитячого садочка є забезпечення харчоблоків якісною продукцією. Та, на жаль, реалії, зокрема закупівля товарів через призму тендерних процедур, не дає можливості закупляти найякісніше, а – найдешевше. Відтак закликав товаропостачальників до усвідомлених дій та пропозицій         тільки хороших товарних позицій.

Олександр Александрюк розкрив питання вимог законодавства до харчоблоків навчальних закладів при організації харчування дітей. Також попередив постачальників товарів про відповідальність за дотримання усіх санітарних вимог та технічне забезпечення при транспортуванні їжі.

Особливо актуальним наразі для їдалень є постачання молочних продуктів. Теперішнє законодавство не дозволяє їх закуповувати у домогосподарств, тільки – технічно оброблене. Відтак, часто їдальні не отримують молоко належної якості та корисності. Тож голова районної ради Василь Козак закликав керівництво обласного управління Держпродспоживслужби піднімати це питання у вищих колах відомства та шукати шляхи вирішення цієї проблеми.

У свою чергу Олександр Александрюк закликав домогосподарства об’єднуватися у кооперативи та створювати молочні міні-ферми, аби мати змогу продавати свою продукцію до навчальних закладів. Тоді, каже керівник обласного управління, у виграші будуть всі – товаровиробники та дітки, що споживатимуть корисне, домашнє молоко.

На завершення   учасники семінару змогли отримати вичерпні відповіді на питання, що цікавили, а також фахову консультацію.