Про правила пожежної безпеки постійно розповідають рятувальники Сокирянщини

Рятувальники Сокирянського району продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на упередження виникнення пожеж.

Днями представники районного сектору ДСНС провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації печей, цього разу рятувальники завітали до жителів села Коболчин, Сокирянського району.

Під час зустрічей з людьми було наголошено, що перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені. Щоб уникнути біди перед початком холодів та  в ході експлуатації печі, раз на два місяці потрібно очищати димоходи, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та перегрівати  їх,  також експлуатувати без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини, сушити на них одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені ж у печі тріщини і недоліки необхідно своєчасно усувати.

Загалом пічні пожежі виникають з двох основних причин: порушення правил влаштування печі та правил пожежної безпеки при їх експлуатації.

Під час рейду рятувальники вручили громадянам тематичні листівки, які містять основні правила експлуатації пічного опалення та детальний опис першочергових дій у разі виникнення пожежі.

 

Начальник Сокирянського РС УДСНС   

України у Чернівецькій області,

підполковник служби ЦЗ

Сергій СЕЛЕЗНЬОВ