Про професію пожежників більше дізнавалися вихованці ДНЗ «Барвінок»

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні кожної особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. Виховання дітей – це й життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно-небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення – діяти грамотно, надаючи самодопомогу чи допомоги іншим.

Так в рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності у вихованців ДНЗ №2 «Барвінок» відбулася зустріч з тими, хто щодня на практиці рятує порушників правил безпеки життєдіяльності та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Діти отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини . Захопленню дітей не було меж! Вони розглядали машину, торкались, ознайомились із будовою пожежного автомобіля та оснащенням, яке є на озброєнні в пожежно-рятувальних підрозді­лах. Всі переконані, що знання з основних правил пожежної безпеки найкраще засвоюються через ігрову діяльність, розповіді фахівців певних професій, виховні бесіди з батьками.

Діти побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. У важку хвилину, коли все навколо горить і валиться, вони максимально швидко приходять на допомогу й рятують життя, природу, будинки, речі.  І звичайно що, після спілкування з рятувальниками  не тільки хлопчики, але й дівчатка захотіли стати пожежниками.

На кінець зустрічі діти та вихователі подякували працівникам  пожежної частини   за цікаву екскурсію, за те, що знайшли час на змістовне і корисне спілкування з малюками.

Начальник Сокирянського РС УДСНС   

України у Чернівецькій області,

підполковник служби ЦЗ 

 Сергій СЕЛЕЗНЬОВ