Пробне ЗНО відбудеться з дотриманням вимог карантину

Організацію підвозу учнів шкіл району до пункту тестування, заходи безпеки згідно вимог карантину тощо  обговорено днями на нараді при голові районної державної адміністрації Ірині Антонюк та голові районної ради Василю Козаку з представникам відділу освіти райдержадміністрації.

Пробне ЗНО відбудеться 15 червня з української мови та літератури, 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також іноземних мов. Випускники освітніх установ району, Вашковецької ОТГ та м. Новодністровськ матимуть можливість скласти ЗНО у визначеному пункті пробного тестування, який в районі функціонуватиме в м. Сокиряни. Як зауважила начальниця районного освітянського відділу, цьогоріч в основній сесії ЗНО візьме участь понад 140 випускників ЗЗСО району, трохи менше – в пробному тестуванні. Нині здійснено всі необхідні заходи щодо повідомлення учнів про умови тестування, замовлено транспорт для безкоштовного підвозу здобувачів освіти до пункту проведення пробного тестування, забезпечення засобами індивідуального захисту школярів та інструкторів. В свою чергу,  керівник пункту тестування має забезпечити умови проходження іспиту: кількість учнів в класі –  не більше 12, дистанцію між партами –  1,20 м тощо.

Керівники районної влади наголосили на безумовному виконанні всіх рекомендацій щодо безпечних умов для школярів, їх здоров’я – найважливіше.

Загалом в Чернівецькій області для проходження пробного ЗНО зареєструвалося 6989 учасників. Пункти пробного тестування діятимуть у кожному районі та місті (окрім м. Новодністровськ).