Продовжено фінансування завершення робіт з будівництва освітньо-мистецького центру в м. Сокиряни
БК

Без сумніву, завершення будівництва районного освітньо-мистецького центру надважливе завдання. Тим паче, коли роботи на фінішній прямій. Як відомо замовником будівництва об’єкту є управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації. Разом з тим, саме ініціатива та наполегливість районної влади, особисто голови районної ради Василя Козака, утверджують надію на пришвидшення завершення робіт.

Так, за домовленістю районної влади з керівництвом ПрАТ «Укргідроенерго» щорічно здійснюється фінансування на розвиток соціальної сфери Сокирянського району та м. Новодністровськ. Плоди роботи в Сокирянському районі очевидні – в центрі міста височіє та радує око мультифункціональний Центр, де надаватимуть послуги книгозбірні, мистецькі школи, кінозал, створюються молодіжні та дитячі простори тощо. Внутрішні роботи, за сприяння Василя Козака та за розуміння керівництва підрядної організації, не вщухають ні на день.

Про це йдеться на сайті Сокирянської районної державної адміністрації.

Днями затверджено та підписано всіма зацікавленими сторонами Перелік об’єктів соціального призначення м. Новодністровськ та Сокирянського району, фінансування яких здійснюється згідно Титулу будови, на 2020 рік. Згідно цього Переліку, Сокирянський район отримає 5 мільйонів гривень на продовження будівельних робіт масштабного об’єкту районного Палацу культури.

Місту Новодністровськ також спрямовано 5 мільйонів гривень: в черговий рік на реконструкцію та покращення об’єктів житлового фонду, реконструкцію міської лікарні, шестирічного будівництва газової котельні КУ ДЮСШ, облаштування індустріального парку в м. Новодністровськ.