Професіонал і особистість – той, хто пройшов загартування і навчання на кафедрі «Обліку, аналізу та аудиту» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Рано чи пізно перед кожною людиною постає вибір, від якого залежить її доля. Від нього не втечеш, не сховаєшся, його не зробить за тебе хтось інший, відповідальність за нього не перекладеш на чужі плечі, він знайде тебе всюди. Врешті-решт, настає момент, коли ти вже не здатен ховатися за «стіною» чужих думок і рішень, а маєш власними силами боротися за своє успішне майбутнє.

Всі ми стояли чи стоїмо на порозі важливого життєвого вибору.  Усе шкільне життя дитина формує свою особистість, набирається знань. Людина, яка отримує свою першу, тільки ще шкільну освіту, неначе пташеня у гнізді – сита, живе у теплі, захищена від усіх тривог твердою рукою дорослих. Але раптово цей щит дає слабину проти наймогутнішої зброї – часу. Учень вже не здатен вільно жити у такому тісному світі, коли за його плечима одинадцять років навчання, практики і справ. Він починає жадати чогось більшого. Тому саме одинадцятикласники та ті, хто вирішив вступати до коледжів, можуть відчути всю ту силу хвилювання, яка огортає перед вибором чогось незвіданого.

Слова, що вище ,  написані з впевненістю, адже сама переживала цю історію нелегкого вибору, роздумів, яку професію обрати та де здобувати освіту. Сьогодні, коли я впевнено долаю крайній рубіж навчання у ВНЗ, хочеться розповісти про те місце, де дають найкращі знання, впевненість у своїх силах та важливий старт у дорослому житті.

Кафедра «Обліку, аналізу та аудиту» економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – це той фундамент, який стає основою майбутнього процвітання кожного її студента. Висококваліфікований професорсько-викладацький колектив ефективно та напрочуд вміло доносить до студентів ту базову основу, яка стане запорукою їх лідерства на ринку праці.

Майбутній абітурієнте! Якщо ти цілеспрямований, активний, ерудований, маєш лідерські здібності та вмієш креативно і вдало використовувати ввесь свій потенціал, то тобі саме до нас. Ти зможеш себе реалізувати на всі 100% у нашому дружньому колективі кафедри «Обліку, аналізу та аудиту» економічного факультету ім. Ю.Федьковича. Тут за спеціальністю «Облік та оподаткування» готують висококласних та висококваліфікованих спеціалістів, попит на яких на ринку праці зростає з кожним днем все більше.

Думаєш, що будеш годинами сидіти тільки за книжками, лекціями та посібниками? Помиляєшся! Робота кафедри спрямована на вдале поєднання навчання та відпочинку студентів. Тут ти зможеш проявити себе у творчих та інтелектуальних конкурсах, квестах, засіданнях дебатного клубу та масі інших розважальних програм.

Вже традиційним став щорічний конкурс талановитих та сміливих «Міс і Містер Баланс». Кожен охочий може взяти участь та проявити свої не тільки інтелектуальні, а й художні, театральні, танцювальні, поетичні здібності. Творчий наставник, головний режисер та автор ідеї конкурсу – завідувач кафедри «Обліку, аналізу та аудиту», доктор економічних наук, професор Тетяна Миколаївна Ковальчук. Вона впевнена, що ефективна навчальна діяльність студента повинна базуватися не тільки на заучуванні конспекту, а й розвитку його як особистості. Тому, під керівництвом Тетяни Миколаївни, колектив кафедри приділяє чималу увагу позанавчальним заходам.

Хочеш спробувати сили та вияснити, на що ти здатний? Тоді тобі до нас! Кафедра «Обліку, аналізу та аудиту» економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича – це твій надійний старт та виграшний квиток у життя.

Елеонора Рузвельт говорила: «У підсумку ми самостійно формуємо і життя і самих себе. Це нескінченний процес аж до смерті. І відповідальність за наш вибір повністю лягає на нас». Як не крути – мудрі слова. Не хочеш, щоб відповідальність за неправильне рішення стала важкою ношею, зроби правильний вибір! Кафедра «Обліку, аналізу та аудиту» – фундамент твого майбутнього процвітання! Познайомся з нашими випускниками – це успішні і реалізовані особистості, здатні впевнено рухатись вперед. Спеціалісти, що пройшли навчання на нашій кафедрі, завжди серед лідерів різних галузей життя, адже маючи такий багаж знань, навиків  і вмінь, МИ затребувані, повсякчас на виду і відкриваємо нові перспективи і можливості кожної справи, за яку беремось !

Анастасія ЛАДАН,

магістрант кафедри “Облік, аналіз і аудит”