Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом незаконного проникнення посадовців Сокирянської міської ради на територію домогосподарства журналіста
vimage1

24 липня органами прокуратури внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення Сокирянським міським головою  Василем Равликом та начальником відділу міськради Валентиною Марівцан, передбаченого частиною  2 статті 162 Кримінального кодексу України (вчинення службовою особою незаконного проникнення до житла, чи іншого володіння особи).  Відповідальність за даний злочин – позбавлення волі від двох до п’яти років.

Крім того, ще одне кримінальне провадження правоохоронними органами розпочато стосовно тієї ж Валентини Марівцан,  посадовця міськради Олександра Гринюка та депутата Сокирянської районної ради Ігоря Нажиги за фактом незаконного збирання, зберігання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

Наразі матеріали направлено до органів поліції для проведення досудового розслідування.

Варто зазначити, що правоохоронними органами ведеться досудове розслідування стосовно можливого вчинення кримінальних злочинів вже ЧОТИРЬОХ посадовців Сокирянської міськради. З нетерпінням чекаємо їх результатів.

Як стало відомо, ХОДОКИ Сокирянської міської ради вже звертались до своїх високих покровителів з проханням вигородити їх. Тож  незабаром жителі Сокирянщини зможуть переконатись , в якій державі ми проживаємо,  – в тій, що панує верховенство права та закону, чи – гроші, свавілля та беззаконня.