Протягом тижня організовувалися посвячення в читачі, екскурсії, бібліотечні уроки для наймолодших читачів, першокласників ЗОШ №1

Швидкісний потяг 21 століття без зупинок мчить до країни Знань і ми, його пасажири, повинні притримуватись цього маршруту. Читання на сніданок, читання на обід і на вечерю, читання до кави, до чаю та перед сном – таке інтелект – меню продиктував Тиждень дитячого читання, який пройшов у дитячій районній бібліотеці. Адже цілий тиждень, безпосередньо присвячений читанню – це можливість творчого розвитку як для бібліотекарів, так і для читачів. Дане свято – це ще й чудова нагода залучити до книг тих дітей, які ще не відчули радість читання. І коли хоча б одна дитина, яка вперше відвідала бібліотеку, повернеться до неї вдруге – можна вважати, що свято минуло не марно.

Саме з такою метою протягом тижня організовувалися посвячення в читачі, екскурсії, бібліотечні уроки для наймолодших читачів, першокласників ЗОШ №1 (вчителі Скрипник Галина Петрівна та Білоткач Алла Григорівна) та гімназії ( вчитель Жук Олеся Віталіївна).

Кольорові обкладинки книг, яскраві ілюстрації, улюблені казкові герої – цей фантастичний книжковий коктейль задовольнив смаки юних читайликів, а привітні дитячі посмішки подарували тепло і затишок усім довкола.

Королева Книг (Олександра Настасьєва), чарівна Книжкова Фея (Михайленко Софія), Незнайко, Всезнайко, Казочка стали гостями веселого та захопливого дійства. Улюблені казкові герої допомогли дітворі підібрати потрібні ключики до країни Знань, а також навчили правильному поводженню з книгою.

Перша зустріч з бібліотечним світом відбулася, а ми маємо надію, що жива дорога до книги і бібліотеки у цих діток не заросте, а навпаки буде широкою і світлою. Адже, коли дитина читає – Україна процвітає!

 

Завідуюча дитячою бібліотекою Іконен Тетяна Володимирівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 1 =