Проведено інформаційно-просвітницькі заходи

Заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику та з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі працівники Сокирянського РС систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Так 11 січня в ході роз’яснювальної роботи рятувальники наголошували на  основних причинах виникнення займань, та нагадали місцевим мешканцям правила безпеки, яких необхідно дотримуватися під час зимового періоду, коли температура навколишнього середовища стабільно опускається до мінусових позначок.

Також фахівці розповіли як необхідно діяти у разі виникнення пожежі в будинку. Рятувальники закликали громадян використовувати тільки справні прилади і лише за призначенням, а також в жодному разі не залишати їх ввімкненими без нагляду. Кожному співрозмовнику було вручено пам’ятні листівки застережливого змісту із зазначенням екстреного номеру «101».

Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:

  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • якщо ви обігріваєте помешкання за допомогою пічного опалення, обов’язково перевірте його справність;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не паліть у ліжку;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання від грозових розрядів, адже блискавки нерідко можуть стати причиною займання.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

 

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                                Сергій СЕЛЕЗНЬОВ