Привітання голови Сокирянської райради Козака В.В. та т.в.о. РДА Бескупського П.П. з Днем захисника України

В день Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо українських захисників різних часів: від сивочолих фронтовиків Другої Світової війни, до героїчної молоді, яка сьогодні боронить кордони нашої держави.

День захисника України – молоде свято і має невелику історію. Але, без перебільшення, це всенародне свято справжніх чоловіків, символ мужності, честі та гідності.

Тож від імені районної влади та особисто вітаємо всіх зі святом – Днем захисника України!Найперші та найтепліші слова вдячності висловлюємо нашим шановним ветеранам Великої Вітчизняної війни. У наших серцях назавжди залишиться ваш урок честі, слави, самопожертви і вірності Батьківщині. Перед вами ми схиляємо голови, у вас вчимося любити рідну землю. Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості та довгих років життя.

Дякуємо всім нашим землякам – героям, які нині беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Тим, завдяки кому ми маємо мирне небо, багаті врожаї та здорових дітей. Дякуємо за стійкість і надійність, за безмежну відданість Україні та любов до нашого краю.

Так, сьогодні, українська армія переживає нелегкий період поетапних змін – створення сучасної, мобільної, оптимальної за чисельністю армії. І нам всім разом необхідно докласти зусиль, аби наша армія і надалі залишалася сильною та надійною.

Бажаємо всім здоров’я і достатку, злагоди і добра, миру і щасливої долі!