П’ятьом жителькам Сокирянського району присвоєно почесне звання «Матері – героїні»

Днями Президент Петро Порошенко підписав Указ № 409 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 956 українкам. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

В числі нагороджених – 42 жительки Буковини, серед них і 5 матерів Сокирянщини. Це звання гарантує жінкам, що виховують дітей, необхідну соціальну допомогу, зокрема, виплати при народженні дитини, пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, абонентної плати за користування телефоном, підтримку та захист української держави.

Дітки з таких сімей користуються безоплатним проїздом у міському та приміському транспорті, безоплатно одержують ліки за рецептами лікарів, проходять щорічне медичне обстеження, безоплатно отримують послуги з оздоровлення та відпочинку. Окрім того, вже не один рік на Сокирянщині діти шкільного віку, матерям яких присвоєно почесне звання «Мати – героїня» безкоштовно харчуються в навчальних закладах за кошти районного бюджету.