“Писанковий дивоцвіт” у Сокирянській дитячій бібліотеці
  • SAMSUNG CAMERA PICTURES

  • SAMSUNG CAMERA PICTURES

  • SAMSUNG CAMERA PICTURES

  • SAMSUNG CAMERA PICTURES

  • SAMSUNG CAMERA PICTURES

І зійде сонце, наче кругла паска,

Мов писанка, розквітне вся земля –

Радіймо, друзі, великодня казка

Гаївкою хай серце звеселя!

Яскравими різнобарвними кольорами наповнилася читальна зала Сокирянської дитячої районної бібліотеки 4 квітня. Поряд з такими звичними книжковими виставками бібліотеку прикрасили роботи учнів районної художньої школи на Великодню тематику, які вражають своєю щирістю, майстерністю, загадковістю.

Усі роботи різні, індивідуальні, унікальні, адже вони ввібрали в себе невичерпну фантазію дітей – художників.

З відкриттям виставки всіх присутніх привітали начальник відділу культури Раїса Горн, директор районної художньої школи – Валентина Ярова, викладачі школи – Лариса Скаженюк та Тетяна Овчар.

Від бібліотекарів діти дізнались безліч цікавих фактів про великодні традиції в Україні та у світі, про писанки та їх таємничу символіку, дізналися, як треба готуватися до улюбленого свята.

Виставка викликала подив, захоплення і безліч приємних вражень та позитивних емоцій і встигла отримати чимало теплих відгуків від перших відвідувачів.

“Писанковий дивоцвіт” в бібліотеці триватиме до 15 квітня, тому  тих, хто ще не встиг побачити справжні витвори мистецтва, створені руками юних художників, запрошуємо поринути в атмосферу великоднього настрою!

 

                                            Завідуюча дитячою бібліотекою

Тетяна Іконена