Пишаємося здобутками дзюдоїстів Сокирянської районної дитячо – юнацької спортивної школи

Дзюдо – не просто вид спорту. Це система освіти, яка виховує в людині повагу, честь, завзятість, відвагу і інші якості особистості. «Не важливо, чи будеш ти краще за когось. Важливо, чи будеш ти краще, ніж вчора»,- саме ці слова засновника школи дзюдо Кодокано Дзігоро Кано лягли в основу цього унікального виду спорту.

28 жовтня у світі відзначають Всесвітній день дзюдо. Сокирянщина має міцні традиції дзюдо, найкращих тренерів та наполегливих вихованців, серед яких чемпіони світового рівня. А щовесни, вже 35 років поспіль, на базі Сокирянської районної ДЮСШ проводиться Міжнародний турнір з дзюдо, який збирає для дружньої боротьби на татамі юних спортсменів з різних областей України та сусідніх країн. Історія школи дзюдо тісно пов’язана з її засновником та багаторічним директором Федором Блинду – тренером-викладачем, спеціалістом вищої категорії, майстром спорту, володарем звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», почесним громадянином міста Сокиряни.

Завдяки принциповій позиції районної влади, створення умов та активній співпраці з батьками, школа дзюдо розширила географію і нині юні спортсмени з с. Грубна під керівництвом майстерних тренерів мають можливість займатися та перемагати.

Сьогодні у Сокирянській ДЮСШ займається 456 учнів, цікаво, що 89 з них – дівчатка.

Пишаємося досягненнями тренерів та юних дзюдоїстів Сокирянської ДЮСШ. Здобутків та перемог!

Джерело: сайт Сокирянської РДА