Письменники і поети рідного краю – у діалозі з школярами Сокирянщини

З метою убезпечення і упередження ситуації з можливим розповсюдженням коронавірусу Сокирянська районна дитяча бібліотека  перейшла на дистанційне обслуговування користувачів.

Активне спілкування зі своїми користувачами працівники бібліотеки здійснюють в електронному режимі, на сторінці «Фейсбук» та блозі «Бібліорозумашки».

Вивчаючи запити читачів,  пропонуються їм цікаві інтернет-ресурси, де можна почитати та послухати аудіокниги, дізнатися про новинки дитячої української та зарубіжної літератури, підготуватися до ЗНО, переглянути  мультфільми і кінофільми,   отримати інформацію про новинки літератури та періодичних видань, яка надійшла до бібліотеки.

У форматі «Онлайн» проходить і Всеукраїнський тиждень дитячого читання, метою якого є популяризація творчості письменників та поетів рідного краю: Михайла Брозинського, Олени Логінової, Миколи Кривого, Галини Мельник, Лариси Тулюлюк – Кушнір, Олексія Бондаря та ін.

Також бібліотека долучилася до проведення флешмобу «Читаємо разом улюблені дитячі твори», умовами якого є надіслати на електронну пошту бібліотеки своє фото з книгами, якими запаслися на час карантину.

Бібліотекарі протягом всього карантину будуть допомагати своїм користувачам проводити час корисно і цікаво, а після його закінчення радо чекатимуть у бібліотеці!