Районне управління Держпродспоживслужби зобов’язало Сокирянську міську раду привести в належний санітарний стан громадські вбиральні

Туалетне питання – важлива проблема. Потреба відвідати «рятівну комірчинку» може спіткати будь-коли і будь-де. Добре, якщо ви перебуваєте вдома, в барі, ресторані, школі, на роботі – там ви точно безперешкодно зможете «виконати важливу місію». А що робити, коли «ой як закортіло» в дуже непотрібний час. Заходити у міські дворики, щоб справити свої потреби мало того, що не етично, так ще й незаконно.

В таких випадках на допомогу нам приходять громадські туалети! Як вияснилося, це питання залишається для жителів та гостей міста Сокиряни відкритим і болючим. З проханням вирішити його активісти неодноразово зверталися до Сокирянської міської ради, яка і має забезпечити функціонування вбиралень і дотримання в них санітарних норм.

Так, в місті є платний туалет, який на вимогу жителів таки відкрили, але досить того,  що його одного не вистачає, не кожен з приїжджих в силі заплатити за його відвідування та і дітки, які граються на майданчику, що розташований поруч, навряд чи забігають до нього.  Отож і виходить так, що люди часто справляють свої природні потреби у провулках за будинками, кіосками, у скверах тощо.

Ще складніша ситуація з туалетами в міському парку відпочинку, який знаходиться на балансі Сокирянської міської ради. Зайти туди відважуються далеко не всі. Ще зовсім недавно на своєму звіті міський голова Василь Равлик, відповідаючи на питання облаштування вбиралень, обіцяв навести лад, доводив цифри, які заплановані на благоустрій.  Але віз і нині там. В районному будинку культури, який знаходиться поруч, часто проводяться різноманітні заходи: випускні діток місцевих садочків, шкіл, заходи обласного рівня, на стадіоні – спортивні змагання, куди ж іти діткам та батькам  у святкових сукнях та туфельках? Бо зайти в туалет – це подвиг. Невже так важко раз на місяць, чи два працівникам КП «Сокиряни – благоустрій» привести в порядок туалет. Тим більше, що це можна зробити без особливих затрат і великих цифр міського бюджету.

Певно, у жителів міста вже урвався терпець і вони таки звернулися в районне управління Держпродспоживслужби в Сокирянському районі. Паралельно було звернення і до райдержадміністрації з проханням повпливати на Сокирянську міську раду та вирішити це питання. Тепер залишається сподіватися на те, що комунальники приведуть в порядок туалет, або відповідатимуть за порушення норм законодавства.