Районні мистецькі школи плідно та активно розпочали навчальний рік
119174104_3442647429128433_4273983264812835632_o

Нове відремонтоване приміщення районної художньої школи, відкриття ще одного художнього класу та 2 музичних класів в населених пунктах, здійснення поточного ремонту районної музичної школи. Саме так розпочали свою роботу в новому навчальному році мистецькі школи.

Розвиваючи освіту та медицину, районна влада дбає і про розвиток культури на Сокирянщині. Щороку спрямовуються кошти з районного бюджету на покращення матеріально – технічної бази закладів культури, бібліотек, мистецьких шкіл та створення гарних умов для талановитих діток району. 

Цього року близько 100 юних художників навчатимуться в Сокирянській районній художній школі. Для них реконструйовано ще одне приміщення – світле та просторе. Продовжує працювати 2 клас в с. Романківці, аби задовольнити бажання батьків розвивати мистецькі здібності своїх дітей. здійснюється набір до 1 класу.

Поповнилася юними любителями музики і Сокирянська районна музична школа ім. М. Мафтуляка. На прохання батьків, за сприяння керівників районної влади та відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації відновлено роботу музичних класів в селах Гвіздівці, Романківці, Шебутинці. Загалом Сокирянська районна музична школа цього року навчатиме майже 190 вихованців з різних населених пунктів району, Сокирянської ОТГ та більше 20 діток з Вашковецької ОТГ.

Сокирянщина багата талановитими дітьми, але важливо не втратити їх, а створивши умови, розвивати та відкривати для світу нових художників і музикантів.

Про це йдеться на сайті Сокирянської районної державної адміністрації.