Районний часопис «Дністрові зорі» зустрів ювілейну 75-ту річницю

«Дністровим зорям» – 75 років! Вік для нашої районної газети – поважний, достойний, мудрий, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна впевнено стверджувати, що нині «Дністрові зорі» – це не лише засіб  інформування  жителів Сокирянщини про життя нашого району, але й справжній літописець його історії. І як приємно зазначити, що цю повість швидкоплинних років нашого краю творить уже кілька поколінь професійних журналістів, позаштатних кореспондентів і просто небайдужих, зацікавлених дописувачів.

За цей період – власне, цілу епоху – видання пройшло великий і тернистий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку Сокирянщини. Точним і влучним словом газета  інформує про кожну подію, яка так, чи інакше залишить свій слід у нашому сьогоденні. За 75 років «Дністрові зорі» відкрили читачам велику плеяду важливих історичних змін, особистостей, які зіграли неоціненну роль у розбудові району і країни загалом.

Сьогодні колектив «Дністрових зір» – це сплав молодого запалу і зрілої виваженості, який робить газету однаково цікавою як для старших жителів нашого району, що аналізують події з висоти свого життєвого досвіду, так і для молоді, що прагне змін на краще, тож вчиться оцінювати всі аспекти суспільного життя. Тож не дивно, що кожний новий номер «Дністрових зір» миттєво розлітається по оселях наших краян, у кожне село та місто, у навчальні заклади, установи та організації, стає вірним супутником тих, хто прагне тримати руку на пульсі подій і завжди знаходить вдячних і вдумливих читачів.

З нагоди ювілейної дати нашого районного часопису днями відбулися святкові урочистості.  Як відзначили керівники районної влади, 75 років – це надзвичайно солідна та гарна дата для газети. «Дністрові зорі» належать  до тих небагатьох періодичних видань, яким вдалося і вдасться вистояти у всі часи. Газеті вдалося стати не лише інформатором, а передусім — співрозмовником, другом та порадником для багатьох сімей району. Василь Козак та Андрій Маркевич подякували колективу та ветеранам редакції за творчий неспокій та побажали розвитку і всіх благ. Кожний співробітник редакції отримав іменну подяку та вдячні оплески зали. Надзвичайно душевними були слова колеги, активного дописувача газети, новодністровської журналістки Інни Гончар. Також за постійну співпрацю, взаєморозуміння і підтримку колективу газети подякував гвіздовецький сільський голова Іван Гангал.

Щирі слова привітань адресував також секретар районного осередку Національної спілки журналістів України Ростислав Бузило. Він подякував колегам за співпрацю, побажав нових творчих досягнень та щоденних гарних новин. Відтак вручив колективу редакції газети «Дністрові зорі» грамоту Секретаріату Чернівецької обласної організації НСЖУ. Зі свого боку головний редактор видання Валентина Гафінчук подякувала всім за довіру та високу оцінку роботи її колективу.

Тож щиро вітаємо  колектив улюбленої нами районної  газети «Дністрові зорі» з 75-ою річницею випуску першого номера! Бажаємо і надалі залишатися на «передовій» нашого життя.