Районний чемпіонат із футболу набирає обертів
futbol_4

Минулих вихідних відбулись ігри ІІ туру чемпіонату Сокирянщини з футболу. Майстри шкіряної кулі  с. Михалкове приймали команду «Спарта» Вашковецької ОТГ, господарі зробили висновок після стартової поразки і перемогли з рахунком 4:1. Голи забивали: Сергій Бірюк, Іван Жук, Максим Колеснік та Роман Матвійчук, у гостей відзначився Владислав Кишка.

Романківчани вдома перемогли футболістів с. Селище із рахунком 2:0, голи на свій рахунок записали Петро Лисий та Руслан Романчук.

Гравці Сокирянськї ОТГ поступились команді с. Сербичани із рахунком 2:3. Олександр Заришняк та Олександр Яковина   забивали за господарів. У гостей відзначились: Артур Рудь, Валерій Олійник та Ростислав Юрко.

Слід відмітити, що у складі команди с. Сербичани виступає троє рідних братів Олійників. Батько футболістів – Валерій Олійник в минулому також був хорошим гравцем.

У неділю футбол завітав у с. Шебутинці, де місцева команда поступилась гравцям «Легіону» з с. Грубна з рахунком 1:2 (відзначились: Андрій Архилюк, Василь Варварюк та Олег Паладійчук).

Завершальним поєдинком ІІ туру був матч у с. Білоусівка, де господарі приймали команду с. Ожеве. За підбором гравців обидва колективи претендують на найвищі місця в Чемпіонаті. Рахунок у зустрічі був відкритий на третій хвилині Олегом Олійником із с. Білоусівка. На перерву команди пішли з різним настроєм, адже господарі вигравали 2:0. У другому таймі було забито 3 м’ячі. Перемога – за футболістами с. Білоусівка 3:2. (у господарів забивали: брати Олег Олійник – 2 м’ячі та Сергій Олійник – 1 м’яч). У гостей відзначились Олександр Бурлака та Володимир Мороз. Глядачі, яких було чимало, були в захваті від цього поєдинку, чого не скажеш про стан футбольного поля, який має бути кращим.

Першу червону картку Чемпіонату одержав Максим Коломієць (с. Білоусівка). Рішення по гравцю прийматиме контрольно-дисциплінарний комітет.

Якщо у минулому році за два перших тура було забито 38 м’ячів, то у нинішньому – 43.

У ІІІ турі зустрічаються:

  • 05: Ожеве – Михалкове, Сербичани – Шебутинці, Селище – Сокирянська ОТГ.
  • 05: Грубна – Булоусівка, Вашковецька ОТГ – Романківці.

Василь Григорівський,

голова районної федерації футболу