Равлик бажаючи вислужитись перед Бурбаком, вчергове «закопує в землю» народні гроші

У Сокирянах повним ходом триває підготовка до Дня міста. З ранку до ранку комунальники вичищають вулиці і прилеглі території –  перед приїздом «поважних» гостей роблять те, чим не займалися до нині. Відтак нещодавно в центрі розгорнулось масштабне будівництво нового фонтану. Про доцільність такого об’єкта в кожного своя думка, однак вражає інше.

Днями міська рада розмістила план заходів на 12 липня, серед яких і «відкриття фонтану по вул.Перемоги о 16:45». Кожен, хто хоча б якесь відношення має до будівництва, скаже, що такі темпи і порушення технологій не сприятимуть довговічності служіння споруди, тим паче, якщо вона  має постійно контактувати з вологою.  Втім, у мера своє бачення і свіжозалляті бетонні конструкції, напевно, вже оздоблюють.

В чому причина терміновості? Це стало відомо згодом, кандидат у депутати Максим Бурбак вирішив використати урочистості та, зокрема, відкриття «нового досягнення» Сокирянської ОТГ, як агітаційну платформу. Тож Равлик бажаючи догодити «патрону» мусить і вдень, і вночі стояти посеред вулиці. Якість? Про що ви говорите? Головне піар!