Равлик таки купляє собі джипа, вартість якого зросла ще на 34 тис. 500 грн.

Незважаючи на шалений розголос та супротив у Сокирянській громаді, міський голова Равлик таки продавив на сесії питання про виділення коштів з бюджету на придбання позашляховика. Як завжди, громадська думка і потреби міста аж ніяк не хвилюють міського голову, на першому місці у нього  – особисте.

Нагадаємо, що інформацію про намір придбати позашляховик розміщено Сокирянською міською радою на Інтернетплатформі публічних закупівель «Прозоро» під скромною назвою «Легковий автомобіль»  29 грудня 2017 року. За купівлю службового автотранспорту для можновладців з кишені жителів Сокирян та Коболчина планували  витягнути 550 тис. грн.., однак, як завжди буває у нас на Сокирянщині, у ході торгів ціна замість того, щоб знизитись – зросла.

Як зазначено у «Прозоро», аукціон проходив 15 січня, подали первинні пропозиції на продаж  позашляховика – Renault DUSTER два підприємства: ТОВ «Автоподіум» та  приватна виробничо-комерційна фірма «В.С.К.». Цінник на новенькому авто вже зріс до  584 500 грн.

Цікаво, що відповідальна особа міськради  Олександр Гринюк вчергове довів свою безграмотність у одному з додатків до тендерної документації він вказав, що автомобіль має бути поставлений органу місцевого самоврядування до 31 квітня 2018 року, а в квітні ж 30 днів!!!  Наразі інформацію оперативно виправили.

От рішення про виділення коштів на ДЖИП з місцевого бюджету вдалося прийняти лише з другої спроби, – 1 лютого сесія не відбулась. Однак, вже 2 лютого конспіративно міський голова зібрав депутатів, причому не всіх,  та «вирішив» свої питання. Відтак депутати, які проголосували за рішення №433/36-18 «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», незалежно від причин, несуть моральну відповідальність разом з Равликом. Віддали свої голоси за придбання Джипа для Равлика:

Віталій Архіпов, Світлана Гончар, Олена Грицовляк, Олександр Гуменний, Галина Кучерява, Роман Мартинюк, Олег Мітряк, Леонід Мєх, Валерій Пунга, Леся Руснак, Ольга Савескул, Зінаїда Серебрянська, Анатолій Харабара, Лідія Швець.

Поставить за завищеною ціною Сокирянській міській раді  позашляховик  Renault DUSTER ТОВ «Автоподіум». А чи не доцільніше було б, шановні міські депутати,  за 584 тис. грн замість джипа придбати техніку для комунальників?

Ганьба!!!