Равлик зганьбився та втратився в судах з журналістами – його честь і ділову репутацію ніхто не порушував

Днями колегія суддів Чернівецького апеляційного суду поставила крапку у тривалій правовій тяганині. Ще у червні 2018 року Василь Равлик звернувся до суду з позовом до комунального підприємства Сокирянської районної ради «Телерадіоорганізація «Сокиряни» про захист честі, гідності та ділової репутації.

У позові Сокирянський міський голова    просив визнати недійсними і брехливими,  розміщені в мережі інтернет, на сайті «Північно-Бессарабський інформаційний портал»  1 квітня 2018 року статтю «Сокирянська громада вітає Равлика з ювілеєм! Можливо, прийшов час пожинати плоди своїх дій?»

http://nordbess-news.cv.ua/sokyryanskyj-mer-ralyk-ukrav-u-hromady-250-tys-hrn-stverdzhuyut-pravoohorontsi

І вже 2 квітня цього ж року статтю «Народ скаже, як зав’яже … Людина, яка присвятила себе не місту, а задоволенню власних амбіцій – НЕ МОЖЕ БУТИ МЕРОМ», – визнати недостовірними та зобов’язати ТРО «Сокиряни» спростувати їх.

http://nordbess-news.cv.ua/narod-skazhe-yak-zavyazhe-lyudyna-yaka-prysvyatyla-sebe-ne-mistu-a-zadovolennyu-vlasnyh-ambitsij-ne-mozhe-buty-merom-video

Після тривалого розгляду Кельменецький районний суд частково задовільнив вимоги позивача. Втім,  21 травня 2019 року колегія суддів Чернівецького апеляційного суду рішення судового органу першої інстанції скасувала та відмовила в повному обсязі  задоволення вимог Василя Равлика про захист честі, гідності і ділової репутації.

Крім того, суд зобов’язав Василя Равлика сплатити на користь «Телерадіоорганізації «Сокиряни»  судові витрати в розмірі 2 114 грн.

Можливо, настав час Сокирянському міському голові та його оточенню задуматись, що журналісти не винні, вони лише констатують факти, а ганьбить свою честь і ділову репутацію сам РАВЛИК. А після зміни керівництва правоохоронних органів розслідування всіх кримінальних справ буде завершено, і на лаві підсудних ми таки побачимо не чистих на руку можновладців.