Равлику таки прийдеться відповідати за скоєні злочини
DSC_1964

Попри шалений супротив з боку високопосадовців різних рівнів,  Сокирянським відділенням поліції завершено розслідування провадження за фактом кримінальних правопорушень, вчинених міським головою  Василем Равликом та іншими посадовими особами Сокирянської міської ради, передбачених частиною  2 статті 162 (вчинення службовою особою незаконного проникнення до житла, чи іншого володіння особи) та  ч.1 ст. 182 Кримінального кодексу України (незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди в засобах масової інформації). Законом передбачено відповідальність за цими статтями  – позбавлення волі від двох до п’яти років.

Наразі матеріали направлено до прокуратури Чернівецької  області для підписання і оголошення підозри равлику, а потім вже іншим членам його злочинного угрупування.  Після цього справи мають бути скеровані до судових органів.

Зачувши запах смаженого, пан равлик почав шукати всілякі виправдання, заступників, попутно  звинувачуючи всіх, крім себе. Не шановний пане равлику, якщо ви думаєте, що на місце  колишніх часів безкарності прийшли інші часи безкарності, запевняємо вас, ви глибоко помиляєтесь, – рано чи пізно вам прийдеться відповісти і перед судом, і перед громадою. А Чернівецькі та Київські слимакові друзі вже давно мали б зрозуміти, що від такого тваринного товаришування вони отримують лише негатив та проблеми і втрачають останні краплини авторитету.