Реорганізація Новодністровської міської лікарні відкладається?

Першим на порядку денному 21 сесії Новодністровської міської ради розглядалося питання реорганізації міської лікарні. Ініціатором змін у медицині міста енергетиків виступила головний лікар медзакладу Тетяна Щаслива. Попри те, що профільна постійна комісія міськради не схвалила дане рішення,  питання все одно було винесене на розгляд депутатів, адже, як зазначила Тетяна Іванівна,  – питання на часі. Представляючи нововведення в міській медицині, головний лікар не навела жодної цифри економії, на- томість популізму в її промові було катма –  пройшлась катком медик по новодністровських партійцях, які анонсували закриття медустанови, жителям прилеглих сіл, Сокирянській лікарні, і як, завжди, знайшла кілька шпильок для посадовців з Сокирян  і радіо «Сок ФМ». На думку Тетяни Іванівни Щасливої,  – скорочення 20 ліжок цілодобового перебування – це благо, якого давно чекали у Новодністровську.

Відтак Тетяна Щаслива запропонувала «для покращення обслуговування населення міста і ближніх сіл» провести реформування терапевтичного відділення Новодністровської міської лікарні, а саме шляхом переведення 40-а ліжок цілодобового перебування на 25 ліжок цілодобового перебування та 20 ліжок денного перебування,  створити фельдшерський пункт невідкладної медичної допомоги зі штатом 8  чоловік, але без  жодного лікаря. Планувалось також утворення центру первинної медико – санітарної допомоги  об’єднаної територіальної громади м.Новодністровськ та відміна дії норм  рішення про створення єдиного медичного простору з Сокирянським районом.

Депутати, в свою чергу, емоційно розкритикували нововведення, і категорично висловились проти таких дій, найактивніше критикувала ініціативи головного лікаря Валентина Поцілуйко.

Після довготривалої емоційної полеміки, до якої долучились і небайдужі мешканці міста,  депутати відмовились голосувати за скорочення ліжкового фонду та інші реформування Новодністровської міської лікарні. Чи на довго?