«Репетиція» іспиту на знання та впевненість у собі: завершилася реєстрація на пробне ЗНО
probnoe-zno-1024x625

Завершилася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Цьогоріч вона розпочалася 3 січня і тривала до 24 січня.

У Сокирянському районі на пробне ЗНО-2020 із 142 випускників закладів загальної середньої освіти зареєструвалося тільки 96 учнів. Це становить 67,6% від загальної кількості майбутніх абітурієнтів.

Мабуть, це зумовлено тим, що пробний іспит не є обов’язковим, до того ж,  ще й платний. Вартість складання одного  тесту в 2020 році варіюється  залежно  від регіону, в якому вступник проходитиме освітнє випробовування. У Чернівецькій області – це 142 гривні за одну дисципліну.

Тест з української мови та літератури вступники матимуть можливість скласти 21 березня. Іспити з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови відбудуться 28 березня.

“Репетиція”  виявлення рівня знань  здійснюється з метою ознайомлення всіх охочих зі структурою тесту та процедурою складання загалом. Але, мабуть, найважливіше, що дає це пробне випробування,  – це можливість психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися ефективно розподіляти час, а головне – оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Тож бажаємо нашим випускникам вдало пройти це випробування. А під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання – побачити бажаний результат  своїх зусиль – 11 років плідного навчання у школі!