Рік календарний завершується, та у освітян ще є чимало завдань та планів

У залі засідань відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  під головуванням Рябко Галини Іванівни відбулася чергова нарада з  керівниками закладів дошкільної освіти та  навчально-виховних комплексів району.

У зустрічі також взяли участь Микитюк Віталій Михайлович – завідувач РМК ВОМС РДА, Римарчук  Ірина Миколаївна, Неміш Ганна Дмитрівна – головні спеціалісти ВОМС РДА, Дідик Ірина Анатоліївна – методист РМК ВОМС РДА, керівники закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів краю.

Було обговорено ряд важливих питань, що стосуються адміністрацій закладів дошкільної освіти.  Зокрема, педагоги поділилися інформацією про підготовку та проведення новорічних та різдвяних заходів, організацію дозвілля дітей під час зимових канікул, дотримання норм безпеки життєдіяльності та охорони праці під час проведення масових заходів у канікулярний період.

Особливу увагу зосередили учасники наради на порівняльному аналізі стану відвідування та захворюваності дітей в ЗДО. А також обговорили етапи проведення фестивалю творчих ідей педагогів «Калейдоскоп навчально-методичних посібників».

Фахівці відділу освіти також розповіли про вивчення стану організації харчування у ЗДО та оприлюднили інформацію про використання благодійних та спонсорських коштів.

Заслухавши та обговоривши питання, передбачені в плані, керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів району представили ряд доручень та надали методичні рекомендації.

Підсумували нараду привітаннями від працівників ВОМС РДА  з нагоди Дня Святого Миколая – одного із найсвітліших та найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії.