Рік розпочався бійками та крадіжками. Сокирянське відділення НП закликає бути обачними та розсудливими!
90999_1

Спокійно розпочати новий 2017 рік жителям Сокирянщини не вдалося. Вже у перший день року Півня краяни зчиняли то бійки, то крадіжки. Найбільше неприємностей сталося 1 січня 2017 року.

Близько до обіду до районного відділення поліції надійшло одразу дві заяви від жителів села Коболчин.  В одній із них йшлося про пошкодження паркану, а в іншій –  про бійку, яку спричинив коболчинець вночі на одній із вулиць села.

Учасниками сутичок стали і мешканці райцентру. 1 січня близько 21:00  відділення поліції отримало телефонне звернення про сутичку, яку влаштувала жителька Сокирян із малознайомою особою. Вже за декілька годин поліцейські прийняли дзвінок від чергового лікаря ШВД. Той повідомив, що за медичною допомогою з діагнозом : закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, гематоми обох очей, садна обличчя звернулася жителька с. Білоусівка, яку побив рідний син.

Не пройшло спокійно і Різдво. 7 січня, близько 23:00,  до правоохоронців зателефонував коболчинець  та сповістив про крадіжку. Невідомий шляхом вільного доступу викрав із автомобіля постраждалого 100 доларів США та три пляшки вина вартістю 50 гривень кожна.

Пізніше, 9 січня, у селі Вітрянка, в місцевому будинку культури затіяли суперечку та побилися молоді односельчани.

Наразі за всіма правопорушеннями тривають слідства.