Романківчани відсвяткували День села

Цьогоріч село Романківці відзначило Храмове свято та річницю свого заснування по-особливому. До заходу приєдналися гості – голова районної ради Василь Васильович Козак та сільський голова  Валерій Васильович Ваданюк. Дітки у вишиванках  привітали їх хлібом-сіллю.

Голова райради подякував землякам за старанну працю , за те , що дбають про свій населений пункт. А сільський голова  зазначив, що  День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місці з особливим колоритом, традиціями  і славною історією.

Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Відтак окремих романківчан  нагородили Почесними грамотами.

Сільські аматори сцени продовжили свято гарними концертними  номерами. Лунали пісні, вірші та  танці. Свою художню майстерність  представляли: дітки дошкільного навчального  закладу «Чебурашка» ,  учні ОЗН «Романковецька гімназія  ім..К.Поповича», а також аматорський фольклорний ансамбль «Любисток» та «троїсті музики» під керівництвом Віктора Кремінського.

Організатори дякують творчій активності, таланту самодіяльних артистів, які дарують  незабутні емоції, розкривають  кращі народні традиції, вносять в буденне  життя  гарний настрій!

       Олеся Дика, 

    директор  будинку культури с.Романківці