Романковецькі гімназисти зустрілись з Чемпіоном світу

З ініціативи директора Романковецької гімназії Степаненка Валерія Михайловича 16 березня у Романковецькій гімназії ім. К Ф. Поповича відбулася зустріч учнів із багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, Європи та світу з гирьового спорту, випускником гімназії, Ткачуком Миколою Івановичем. Актова зала не вмістила всіх бажаючих зустрітися зі знаменитістю.

Микола розповів про своє життя поза стінами гімназії, про навчання, спортивні змагання, особисте життя. Учні гімназії засипали чемпіона питаннями про досягнення Миколи Івановича, про його мрії, подальші плани, дізналися раціон харчування і що надихає спортсмена на перемоги, чи спілкується зі шкільними друзями, і які уроки полюбляв, коли навчався в гімназії, особливо цікавили учнів подробиці зустрічі із Арнольдом Шварцнегером. Микола познайомив із своєю сім’єю, дружиною Вікторією та донечкою Надійкою.

Чемпіон дав корисні поради щодо занять спортом та навчання. Цінною порадою для майбутніх спортсменів було – гарно вчитися, особливу увагу приділяти іноземним мовам, географії та математиці.

Романковецькі гімназисти багато цінного, цікавого та корисного взяли із цієї зустрічі. Вчителям було приємно спілкуватись із колишнім учнем гімназії. Дуже теплою та радісною була зустріч Миколи Івановича із його класним керівником Беженар Тетяною Серафимівною. Хлопчаки та юнаки ставали в чергу, щоб потиснути руку чемпіону – земляку, а дівчатка, щоб зробити селфі із чемпіоном.

Педагогічний та учнівський колективи бажають Миколі здійснення всіх мрій та задумів, в майбутньому тільки перемог та Божого благословіння!