«Росте» сміття в лісі – під боком у Новодністровських активістів

ДП «Сокирянське лісове господарство» приділяє велику увагу створенню та розбудові місць відпочинку  для місцевого населення. У першу чергу це пов’язано із забезпеченням  зручного та затишного дозвілля. Втім, наявність обладнаних територій знижує ризик виникнення пожеж в лісах, їх засміченості.

Поряд зі зручними альтанками, місцями для розведення багаття, столиками та дитячими майданчиками лісівники облаштовують точки для збору сміття, адже відпочиваючі вкрай рідко забирають залишки цивілізації з лісу.

Щороку витрати на збір та утилізацію відходів доволі значні. Лісовою охороною підприємства постійно здійснюється патрулювання масивів. Втім, поки не зміниться свідомість населення,  ліси будуть потопати у смітті.

Днями жителі Новодністровська розмістили в соціальних мережах фото «подяки» для лісових мешканців після гарного відпочинку поряд з Новодністровським міським пляжем.

Звичайно,  реакція всіх без виключення на  дії осіб, які не прибрали за собою сміття,  була зрозумілою – ганьба, неподобство, нелюди. Цікаво, що у коментарях новодністровці навіть висловлювали думки  щодо необхідності подібних обмежень,  як у Ломачинцях.

В той же час спілкування з природою в урочищі «Вишневе»  не супроводжує небажаний «свідок» – пластик та інше побутове сміття. Там обладнані  місця для збору непотребу, який регулярно вивозять лісівники.

Лісівники Сокирянщини і надалі докладатимуть максимум зусиль для охорони, захисту і відновленню лісових насаджень, той же час створюватимуть комфортні умови для комфортного і безпечного відпочинку населення. Закликаємо всіх небайдужих замість того, щоб руйнувати державне майно, погрожувати та заважати працювати «слугам лісу» підтримати їх і дбати про навколишнє середовище. Ліс – це не смітник. Він – наш природній дар для здоров’я, радості, втіхи.

Пресслужба ДП «Сокирянське лісове господарство»