Розпочато друге коло чемпіонату району з футболу

Минулих вихідних розпочато друге коло чемпіонату району з . У матчах першої групи перемоги святкували гості:

ФСК Романківці – ФСК Вітрянка 1:4

ФСК Сербичани – «Дністер» Кормань 0:4

ФСК Василівка – Сокиряни РЕМ 2:4

В другій групі ФСК Братанівка приймала шишковецьку «Ауру». Перший тайм пройшов безрезультатно, а на початку другого – господарі вийшли вперед після влучного удару Руслана Романовського, але під кінець гри більш досвідчені гості забили аж три голи у ворота суперників.

Коболчинські «Гончарі» вдома переграли з рахунком 4:2 гвіздівецьку «Бессарабію».

Центральним матчем виявилася гра у селі Грубно, де зустрілися лідери другої групи – грубнянські та вашківецькі істи. Сільський стадіон зібрав біля 500 глядачів, які спостерігали за цікавою та напруженою грою.

Обидві команди добре підготовлені фізично та технічно, демонстрували конструктивну та змістовну гру. В середині першого тайму, після чергової господарі зуміли відкрити рахунок. Відзначився Іван Корнєєв. У другому таймі більш ініціативними були вашківецькі футболісти. Гостро атакували, але рахунок так і залишився незмінним.