Розвиток медичної галузі Сокирянщини – у ефективній співпраці з міжнародними фахівцями

Найновіші досягнення у  діагностиці та ранньому виявленні захворювань, можливості сучасних обстежень пацієнтів стали ключовими темами широкого діалогу спеціалістів та влади  під час  ділової зустрічі у КНП «Сокирянська районна лікарня».  Міжнародна конференція : «Можливості сучасної діагностики» значно розширила уявлення про цей аспект діяльності наших медпрацівників. Провідні спеціалісти української та закордонної медичних галузей з ініціативи  ТОВ «Медікал Сервіс Груп» поділилися досвідом у сфері новітніх технологій апаратної та лабораторної діагностики з медичними працівниками нашої районної лікарні.

Участь у роботі конференції також взяли голова Сокирянської районної ради Василь Козак та очільниця РДА Ірина Антонюк. Адже представники районної влади глибоко переконані, що у співпраці із приватними медичними структурами та за підтримки топ-спеціалістів України та зарубіжжя вдасться забезпечити найкращі умови діагностики та лікування у КНП «Сокирянська районна лікарня».

Як наголосив Василь Козак, бажання навчатися, втілювати інноваційні проєкти – найголовніша запорука розвитку районного лікувального закладу. Всі сили районного керівництва направлені на забезпечення  необхідних умов для комфортної та ефективної роботи медичних установ краю.

Далі учасники перейшли до основної частини конференції – обговорення найважливіших питань розвитку апаратної та лабораторної діагностик. Провідні спеціалісти столичних клінік, а також фахівці із Великобританії та Німеччини розкрили важливі аспекти сертифікації лікувального закладу, поговорили також і про превентивну медицину.

Варто зауважити, що міжнародну делегацію приємно вразили умови та оснащення нашого опорного лікувального закладу, зокрема, нещодавно відкритий ТОВ «Медікал Сервіс Груп» кабінет комп’ютерної томографії. Було наголошено, що це –  результат ефективної співпраці медиків та районної влади.

І це, як кажуть, не просто форум спеціалістів, а загальна увага і підтримка місцевого проєкту, якому дають «зелене світло» у світі.