«Спасибі!» за мужність, порятунок і бойовий дух !

Слова вдячності щиро лунали на святі нашим рятівникам в День їх професійного визнання. Сокирянський РВ УМНС в Чернівецькій області – бойовий підрозділ молодих, енергійних працівників.

Завжди на посту, готові допомогти, виконують свої обов’ язки сумлінно. Про це говорили гості урочистого заходу. Це перший заступник голови Сокирянської РДА О.С.Бойко.

День рятівника –  професійне свято  людей, які знані своєю людяністю, добротою, турботою про інших,  з честю забезпечують надійний захист національного багатства, рятують від вогню та стихії, цілодобово підтримуючи постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Його відзначення є державним визнанням неоціненного внеску в забезпечення соціально-економічного розвитку держави вцілому та кожного регіону зокрема.

Якщо зазирнути до церковного календаря, то з’ясуємо, що саме цього вересневого дня православні відзначають свято чудотворної ікони Пресвятої Богородиці “Неопалима Купина”, якій приписують чудодійну силу захисту від вогню, водночас із великою вірою в силу духу, що виводить людину з біди. Про це, вітаючи, сказав Сокирянський міський голова В.С.Равлик.

Почесний гість свята, ветеран служби Оріховський Анатолій  Михайлович відзначив, що наряду з несенням служби, гасінням виникаючих пожеж та ліквідації наслідків аварій, особовий склад частини проводить багато робіт по благоустрою приміщень та території пожежної частини. А за цим всім стоїть робота людей, колективу і, як в будь-якій справі, вирішальну роль відіграють кадри, насамперед професіонали.

 

Працівники оперативно-рятувальної служби завжди перебувають на передньому плані боротьби з вогнем, ліквідації наслідків аварій, катастроф та стихійних лих, не шкодуючи сил, чесно і самовіддано виконують покладені на них завдання. Ваша невтомна праця завжди буде взірцем самопожертви, хоробрості і відваги у справі захисту життя і здоров’я громадян. Це відзначили і цінні подарунки вручили, подякували підприємці з міст Новодністровськ та Сокиряни.

  1. Сокиряни коментує:

    Равлик вусами стригоче на новий строк. Скоро купола за ходки не буде де набивати чуваку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 2 =