Рятувальник – щоденний гість, що нагадує правила безпеки!

З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, що можуть трапитися в осінньо-зимовий період, рятувальники Управління ДСНС регулярно проводять роз’яснювальну роботу з населенням. Такі бесіди ведуться з громадянами під час рейдів у житлових секторах, у місцях з масовим перебуванням людей, під час зустрічей з краянами у рамках заходів з навчання людей правил безпеки.

Так, 16 cічня 2020 року рятувальниками Сокирянського районного cектору Управління ДСНС було здійснено обхід житлових помешкань у с. Білоусівка. Оскільки у осінньо-зимовий період причиною виникнення пожеж у оселях буковинців найчастіше стає неправильне облаштування та порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, вогнеборці закликали громадян бути обачними та постійно дотримуватись правил безпеки, обігріваючи свої домівки, щоб уникнути можливості загорання.

Зокрема, рятувальники наголосили мешканцям, що біля кожної печі повинен бути облаштований захисний металевий килимок, а меблі та інші речі в кімнаті мають знаходитися на безпечній відстані, що складає не менше 1 метра від обігрівальних приладів. До того ж, рятувальники нагадали, що не можна використовувати саморобні та несертифіковані обігрівачі, а також опалювати кімнату за допомогою газових плит. Місцевим жителям вогнеборці роздали листівки зі зверненням Управління ДСНС до громадян щодо запобігання виникнення пожеж в житловому секторі.

 

Начальник Сокирянського РС

УДСНС України у Чернівецькій області,

підполковник служби цивільного захисту

Сергій Селезньов