Рятувальники Хотинщини та Сокирянщини нагадали священнослужителям правила пожежної безпеки в церквах під час святкування Різдва

Незабаром у всіх будинках Сокирянщини наступить святкування Різдва. Саме в цей момент зростає ризик виникнення пожежі і тому власникам домівок потрібно бути уважнішими та обережними. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки.

Під час роз’яснювальної роботи працівники СокирянськогоРВ пояснили присутнім правила безпечного поводження з відкритим вогнем, щоб запобігти пожежі у храмі під час святкування Різдва, коли у церквах під час богослужінь знаходиться велика кількість людей. Разом із тим, фахівці наголосили священнослужителям, що у храмах потрібно слідкувати за свічками, які віряни ставлять поблизу ікон та дерев’яних конструкцій.

Настоятелям церков і храмів рятувальники вручили листівки на протипожежну тематику, провели із ними інструктажі, як правильно користуватися вогнегасниками, щоб у разі виникнення пожежі самостійно ліквідувати загорання.

 Начальник Сокирянського РВ  УДСНС України у Чернівецькій області     майор служби цивільного захисту                                                       С.М. Селезньов

 

Напередодні святкування Різдва Христового рятувальники Хотинщини здійснили профілактичні заходи, спрямовані на недопущення виникнення пожеж у культових спорудах. З цією метою 5 січня рятувальники Хотинського районного відділу відвідали Свято-Покровську та Свято-Миколаївську православні церкви та храм Олександра Невського в Хотині, де поспілкувалися із священиками та парафіянами і провели для них інструктажі на тему пожежної безпеки.

Під час роз’яснювальної роботи працівники райвідділу пояснили присутнім правила безпечного поводження з відкритим вогнем, щоб запобігти пожежі у храмі під час святкування Різдва, коли у церквах під час богослужінь знаходиться велика кількість людей. Разом із тим, фахівці наголосили священнослужителям, що у храмах потрібно слідкувати за свічками, які віряни ставлять поблизу ікон та дерев’яних конструкцій.

Настоятелям церков рятувальники вручили листівки на протипожежну тематику, провели із ними інструктажі, як правильно користуватися вогнегасниками, щоб у разі виникнення пожежі самостійно ліквідувати загорання.

Фахівці закликали священиків поширювати отримані знання серед парафіян, які приходитимуть на Різдвяні свята у церкви на богослужіння, щоб спільними зусиллями запобігти виникненню пожеж у культових спорудах.

Хотинський районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області