Рятувальники Новодністровська розповіли жителям основні правила пожежної безпеки

12-го лютого, з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них рятувальники Новодністровська провели профілактичний захід серед мешканців міста.

В ході профілактичного відпрацювання співробітники ДСНС довели статистику пожеж по місту та області, роз’яснили основні правила пожежної безпеки у побуті, а також проінструктували громадян, як необхідно діяти у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події.

Також, рятувальники закликали мешканців бути вкрай обережними та уважними при користуванні електричними обігрівачами, адже все більше громадян використовуючи їх для обігріву, перенавантажують електромережу у своїх квартирах.

По закінченню бесіди, рятувальники усім співрозмовникам вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та порадили у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події,  негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».

Мешканці міста, у свою чергу, завірили фахівців ДСНС, що будуть неухильно дотримуватись усіх вимог пожежної безпеки у побуті, тим самим не будуть наражати ні себе, ні своїх близьких на небезпеку.

 

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області,

підполковник служби ЦЗ

  Сергій СЕЛЕЗНЬОВ