Рятувальники Сокирянщини у цей пожежонебезпечний період – постійно серед людей з корисною та цікавою інформацією

12 серпня рятувальники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини вийшли на вулиці міста Сокиряни поспілкуватися з населенням щодо безпечного відпочинку на природі та нагадати правила пожежної безпеки. Громадянам пояснили, що байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди довкіллю.

Вогнеборці інформували громадян про останні надзвичайні події, які сталися в Чернівецькій області та на території Сокирянського району, а також про наслідки пожеж.

Крім того, на даний час проблему становить необережне поводження власників приватних домоволодінь з вогнем під час прибирання присадибних ділянок, подвір’їв, городів, спалювання сміття, що в літню пору несе особливу небезпеку.

Під час відпрацювання вогнеборці поспілкуватися з мешканцями міста та черговий раз наголосили на правилах пожежної безпеки під час відпочинку на природі, в ході профілактичних бесід було вручено тематичні листівки, що містять правила пожежної безпеки.

Профілактично-роз’яснювальна робота систематично проводиться у межах району. Подібні рейди позитивно впливають на свідомість громадян, примушують відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки.

Співробітники Служби порятунку наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області,

підполковник служби цивільного захисту

Сергій СЕЛЕЗНЬОВ