Рятувальники Сокирянщини зустрілися із дітлахами в рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти»

Днями на базі  8-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни відбулася пізнавальна екскурсія для дорослих та дітей. Захід проходив у рамках акції «Запобігти, врятувати, допомогти».

Під час його проведення фахівці ДСНС акцентували увагу гостей на необхідності дотримання правил пожежної безпеки вдома та під час відпочинку на природі. Окремо роз’яснили правила поведінки у випадку виявлення невідомих предметів, схожих на застарілі боєприпаси, а також пояснили небезпеку сучасних вибухонебезпечних пристроїв, що можуть знаходитись в коробках з-під цукерок, в іграшках, металевих банках для напоїв, авторучках тощо та застерегли не чіпати подібні речі руками.

У ході уроку-екскурсії рятувальники провели для дітей демонстрацію можливостей пожежно-рятувальної техніки та інженерного обладнання. Дітлахам дозволили одягнути бойове спорядження вогнеборців, приміряти на себе пожежну каску, рукавиці-краги тощо. Малеча щиро дивувалася важкості апаратів на стиснутому повітрі, за допомогою яких пожежні дихають у задимленому середовищі та пожежного рукава,  через який подаються вогнегасні речовини для гасіння різного роду пожеж.

Працівники служби порятунку нагадали підростаючому поколінню, що у разі виникнення надзвичайної ситуації насамперед слід залишити небезпечне місце і негайно телефонувати за номером «101».

Для кращого засвоєння отриманих знань рятувальники вручили дітям листівки з правилами безпеки життєдіяльності,  аби ті ще раз повторили корисні та важливі правила вдома разом із батьками.

                                                          С.М. Селезньов,

начальник Сокирянського РВ

УДСНС України у Чернівецькій області,

майор служби ЦЗ